HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kuzey Kıbrıs’ta hizmet veren Enersis Ltd., 2003 yılında kurulmuştur. Gayrimenkul sektöründe, Yap-sat formülü ile yapılar, inşaat, pazarlama ve satış hizmetleri vermekte olan firma, güvenli, titiz ve birinci sınıf hizmet anlayışını taşımaktadır. Kurulduğu yıldan 2013 yılına kadar Lefkoşa Bölgesi’nde hizmet veren firmamız, bu yıldan itibaren çalışmalarına aynı hizmet anlayışıyla Girne ve Alsancak Bölgeleri’nde devam eden projelerini de eklemiş bulunmaktadır.

Sektördeki kariyerine 1990 yılında, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim A. Ş.’de Elektrik Mühendisi olarak başlayan Firma Direktörümüz Tanju Çomunoğlu, Türkiye’nin dört bir tarafındaki büyük ölçekli yapı ve kurumların elektrik projelerine imzasını koymuştur. Direktörümüzün bu süre zarfında kazandığı tüm deneyim ve vizyonunu, şu anki projelerimizde uygulayan firmamız, sizler için en uygun ve değerli yaşam alanlarını yaratmak için tüm gücüyle çalışmaktadır

.

Bu titiz,güvenilir ve özverili çalışmalarımıza ayni hizmet anlayışı ile bir yenisini ekleyerek, müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine her zaman yanında olmak koşulu ile en kısa zamanda hizmet vermek arzusuyla, 2020 yılında güvenilir ve özverili çalışmalarımıza Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığını' da ekleyerek hizmet kalitemizi artırıyoruz.

MİSYONUMUZ

İnsanoğlunun en temel yaşam gereksinimlerinden olan barınma ihtiyacının giderilmesinde, tüm beklentilere cevap verebilecek, modern tekniklerin kullanıldığı; estetik, doğaya ve çevreye saygılı ve uyumlu, sosyal alanlarıyla insan yaşamına duygu katan yaşam alanları oluşturmak, Enersis Ltd.’in görev ve sorumluluğudur.

VİZYONUMUZ

İnsana, doğaya ve çevreye duyduğumuz saygı çerçevesinde, teknik ve estetik yönden kalıcı, üstün ve mülk sahiplerine değer katan modern projelerle ve emin adımlarla geleceğe yürümekteyiz.

NEDEN ENERSİS LTD.?

Kurumumuz, “Her Şeyi İle Düşünülmüş Evler Yaratır” sloganı ile kendisine, müşterilerinin evine girdiği zaman tek düşüneceği şeyin evin dekorasyonu olmasını sağlayacak modern konutlar yaratmaktadır. Bu amaçla, projelerini oluştururken, her bir konutun, her bir metre karesi için “Acaba burada neye ihtiyaç duyarım?” sorusu, Enersis Ltd.’in rehberi konumundadır. Çevre ve doğa duyarlılığı yüksek projelerinde satış sonrası çeşitli kalemler için 2 ile 5 yıl arası değişen sürelerle çeşitli gereksinim ve aksaklıklar için garanti ve aynı zamanda, deneyimleriyle rehberlik hizmetleri vermesinin, Enersis Ltd.’in tercih edilmesi için bir başka önemli ölçüt olduğu düşüncesindeyiz.