Her Şeyi İle Düşünülmüş Evler Yaratır

Müşterilerinin evine girdiği zaman tek düşüneceği şeyin evin dekorasyonu olmasını sağlayacak modern konutlar yaratmaktadır.

YENİ EMLAK SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

Hayalinizdeki emlağı bulmak artık çok kolay. Yeni emlak sitemizle aradığınız emlağı anında bulabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enersis Estates Sayfasını Ziyaret Edin

image
image
image

25 Yıldan Fazla Tecrübe

Sektördeki kariyerine 1990 yılında, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim A. Ş.’de Elektrik Mühendisi olarak başlayan Firma Direktörümüz Tanju Çomunoğlu, Türkiye’nin dört bir tarafındaki büyük ölçekli yapı ve kurumların elektrik projelerine imzasını koymuştur. Direktörümüzün bu süre zarfında kazandığı tüm deneyim ve vizyonunu, şu anki projelerimizde uygulayan firmamız, sizler için en uygun ve değerli yaşam alanlarını yaratmak için tüm gücüyle çalışmaktadır

Bizi Tanıyın

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurumumuz, “Her Şeyi İle Düşünülmüş Evler Yaratır” sloganı ile kendisine, müşterilerinin evine girdiği zaman tek düşüneceği şeyin evin dekorasyonu olmasını sağlayacak modern konutlar yaratmaktadır.
Projelerimizi oluştururken, her bir konutun, her bir metre karesi için “Acaba burada neye ihtiyaç duyarım?” sorusu, Enersis Ltd.’in rehberi konumundadır.
Çevre ve doğa duyarlılığı yüksek projelerinde satış sonrası çeşitli kalemler için 2 ile 5 yıl arası değişen sürelerle çeşitli gereksinim ve aksaklıklar için garanti ve aynı zamanda, deneyimleriyle rehberlik hizmetleri vermesinin, Enersis Ltd.’in tercih edilmesi için bir başka önemli ölçüt olduğu düşüncesindeyiz.
İnsana, doğaya ve çevreye duyduğumuz saygı çerçevesinde, teknik ve estetik yönden kalıcı, üstün ve mülk sahiplerine değer katan modern projeler üretmekteyiz